Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 802

Viac

Ako sa zaregistrovať / Registrácia

Pridajte sa k stovke firiem a tisíckam nadšených dobrovoľníkov

Zaregistrujte svoju firmu do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku.

Registrácia firiem na podujatie Naše Mesto 2023 prebieha do 16.3. 2023.

Registrovať firmu

Na zapojenie sa do podujatia Naše Mesto je nutné vyplniť elektronickú prihlášku. Vďaka nej zistíme, koľko vašich zamestnancov a v ktorých mestách má záujem zapojiť sa do podujatia.

 

Minimálny počet dobrovoľníkov za firmu je 5 osôb.

Registrujte svoju firmu a dobrovoľníkov na Naše Mesto alebo podporte podujatie. Registrácia je nezáväzná a uvádzate v nej odhadovaný počet dobrovoľníkov.

Vaši dobrovoľníci sa budú môcť prihlásiť na dobrovoľnícke aktivity od 4.5 do 23.5. 2023, ktoré budú zverejnené na tejto stránke. 

Firemný koordinátor

Každá firma si určí svojho firemného koordinátora, ktorý bude dostávať informácie od Nadácie Pontis e-mailom alebo telefonicky. Firemní koordinátori, ktorí registrovali svoju spoločnosť, získajú ID firmy, pomocou ktorého sa bude dať neskôr prihlásiť na aktivitu.

Koordinátori majú potom na výber z dvoch možností prihlásenia svojich kolegov na aktivitu:

  • ID firmy si firemný koordinátor ponechá, vyberie aktivitu a prihlási všetkých zamestnancov.
  • ID firmy posunie koordinátor zamestnancom a nechá ich prihlásiť sa na aktivitu podľa svojho výberu samostatne.

Vlastný užívateľský účet

Registráciou firmy sa vytvorí jej online užívateľský účet (Členská zóna), aby mal každý firemný koordinátor prístup k informáciám o stave aktivít a počte prihlásených dobrovoľníkov. Nájdete tu aj veľa zaujímavých tipov a návodov, ako motivovať zamestnancov, ako presvedčiť vedenie o tom, že dobrovoľníctvo je prínosné, alebo ako začať dobrovoľníctvo vo firme rozvíjať. 

V členskej zóne je možné aj upravovať fakturačné údaje, či adresu na doručenie tričiek. 

V ktorých mestách sa Naše Mesto koná?

Mapa

Banská Bystrica, Bernolákovo, Borinka, Bratislava, Dolný Kubín, Hlohovec, Hurbanovo, Ivanka pri Dunaji, Komárno, Košice, Levice, Liptovský Mikuláš, Martin, Michalovce, Nemšová, Nové Zámky, Nitra, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poprad, Prešov, Prievidza, Púchov, Skalica, Senec, Sereď, Spišská Nová Ves, Stupava, Svätý Jur, Šaľa, Tlmače, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Vysoká nad Uhom, Zlaté Moravce, Zvolen, Žilina*

  • *Nenašli ste svoje mesto na zozname? Kontaktujte nás a my spravíme maximum, aby sme aj vo vašom meste našli pre vás vhodnú aktivitu (minimálny počet dobrovoľníkov je v tomto prípade 15).

 

Aktivity sa konajú v týchto časoch:

od 09:00 hod. do 12:00 hod.
od 13:00 hod. do 16:00 hod.
od 09:00 hod. do 14:00 hod.

Viac o organizácii podujatia