Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

Zaži nezabudnuteľný teambuilding vďaka Nášmu Mestu

4. apríl 2016

Výzva pre firmy z Trnavy, Nitry, Hlohovca, Košic, Popradu, Prešova, Spišskej Novej Vsi a Žiliny

Už po desiatykrát sa zamestnanci firiem, ktorí v bežných dňoch pracujú ako manažéri, bankári, či priamo vo výrobe, zmenia v maliarov a záhradníkov, alebo svoj čas venujú seniorom a ľuďom s postihnutím. Ďalší budú svoje vedomosti a zručnosti posúvať ďalej a tak nielen pomôžu neziskovkám rozvíjať ich činnosti, ale nájdu i ďalší zmysel svojej práce.


Pripravených je pre vás množstvo aktivít, vďaka, ktorým pomôžete tam, kde je to najviac treba. V Prešove či Hlohovci môžete skrášliť a oživiť farbami detské ihriská, v Trnave sa vaša pomocná ruka zíde pri obnove športového areálu. V okolí Nitry prispejete k záchrane hradu Hrušov a v Žiline sa už na vás teší Hričovský hrad. Onkologicky chorým deťom v Košiciach zasa môžete svojou prácou spríjemniť bývanie.   


Čo vám Naše Mesto prinesie
•    pozitívne vnímanie firmy ako dobrého suseda, ktorý je zodpovedný voči komunite
•    firma efektívne investuje do komunity– dobrovoľníci pomáhajú presne tam, kde je pomoc potrebná
•    pri práci v neštandardnej situácii ľudia rozvíjajú schopnosť komunikovať, tvoriť, riadiť, riešiť krízové situácie a efektívne spolupracovať v tíme
•    zamestnanci majú z aktívnej pomoci  pre dobrú vec radosť, prináša im pocit uspokojenia, rešpektu a sebarealizácie
•    dobrý pocit z podujatia si ľudia spájajú aj s firmou, pre ktorú pracujú – sú hrdí na zamestnávateľa, ktorý im dá možnosť zapojiť sa
•    firma  mobilizuje miestne zdroje a má možnosť byť súčasťou želanej zmeny


Stačí málo


Vyplňte  elektronickú prihlášku na stránke Nadácie Pontis a rezervujte si miesto medzi 100-kou firiem, ktoré chcú zmeniť mestá, v ktorých pôsobia.
Každá firma si určí svojho firemného koordinátora, ktorý bude dostávať informácie od Nadácie Pontis na osobnom stretnutí alebo prostredníctvom e-mailu či telefonicky.