Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

Využite predĺženú registráciu firiem a choďte dobrovoľníčiť ako tím

23. júl 2020

Nestihli ste sa prihlásiť na podujatie Naše Mesto a radi by ste s kolegami zažili 18. septembra skvelý teambuilding, pri ktorom by ste pomohli skrášliť slovenské mestá? Využite možnosť predĺženej registrácie firiem do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva Naše Mesto 2020 a ukážte aj vy, že máte srdce na správnom meste!

Vyberte si aktivitu

Vyberte si dobrovoľnícku aktivitu na stránke podujatia, v časti Aktivity v mestách, podľa lokality, organizátora či kategórie práce. Pri každej aktivite nájdete informáciu o požadovanom počte dobrovoľníkov – oslovte svoje kolegyne aj kolegov a vytvorte tím dobrovoľníkov. Prihlasovanie je otvorené do 11. augusta.

Zoznam miest, kde môžete nájsť neobsadené aktivity: Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Nitra, Pezinok, Poprad, Spišská Nová Ves, Stupava, Topoľčany, Trenčín, Trnava a Žilina. 

Najskôr zaregistrujte firmu

Prihlásiť sa na aktivitu môžete až po zaregistrovaní vašej firmy na podujatie Naše Mesto. Prečítajte si informácie o registrácii firmy, účastníckom poplatku a pridajte sa k stovkám firiem, ktoré každoročne rozvíjajú kultúru firemného dobrovoľníctva a pomáhajú komunite vo svojom meste. Zaregistrovať firmu

Dobrovoľnícke tričká na Naše Mesto 2020

Dobrovoľnícke tričká sprevádzajú podujatie Naše Mesto od jeho počiatku, teda už od roku 2007. Nielenže zviditeľňujú dobrovoľníkov pri práci na verejných priestranstvách, v mestách i v teréne, ale zároveň ich zjednocujú v spoločnom zámere – poskytnúť pomocnú ruku a zažiť radosť z pomáhania. Pozrite si tričká na Naše Mesto 2020

Prečítajte si tiež aj harmonogram podujatia a bezpečnostné opatrenia, ktoré sa viažu k 14. ročníku Nášho Mesta. Všetko, čo sa nám spoločne 18. septembra podarí, závisí od každého z nás.

Tím Naše Mesto