Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

V Žiline to bude žiť!

25. máj 2016

Pridaj sa k dobrovoľníkom a zmeň svoje mesto na nepoznanie. Prihlás sa na Naše Mesto 2016.

Naše Mesto 2016 bude tento rok oslavovať 10 rokov a ty môžeš byť pri tom. Dňa 10.-11. júna vyjde do ulíc takmer 9000 dobrovoľníkov a budú čistiť, skrášľovať a maľovať verejné priestranstvá, školy, škôlky, sadiť kvety, stromčeky či venovať sa ľuďom, ktorí sú odkázaní na pomoc iných.

Spoznaj nových ľudí, nauč sa nové veci a zaži zmysluplný deň plný zážitkov a pozitívnych zmien.

Koľko toho zmeníme k lepšiemu v Žiline tento rok? Pomôcť môžeš napríklad aj tu:

Úprava herných prvkov na detskom ihrisku na Rosinkách

V rámci aktivity budeme renovovať jednotlivé herné prvky a mobiliár na detskom ihrisku - čistiť, šmirgľovať, natierať farbou, prípadne lakovať.

Mesto Žilina

 

Upravíme okolie a pomôžeme s archeológiou

Dobrovoľníci pomôžu pri úprave terénu a okolia pamiatky. Budú odstraňovať neletovú vegetáciu a zapoja sa do archeológie v sakristii a presbytériu objektu.

Obnova Slovenskej Zeme

 

Výlet do lesoparku s deťmi a mladými ľuďmi so zdravotným postihnutím

Dobrovoľníci budú sprevádzať deti a mladých ľudí so zdravotným postihnutím spolu s lektormi canisterapie na výlete v Lesoparku a pomáhať im pri jednotlivých tvorivých aktivitách /pomoc pri pohybe počas prechádzky, s držaním pomôcok, pri polohovaní/. Niektorí mladí ľudia budú aj na vozíčku - pomoc so sprevádzaním.

Nezisková organizácia Zmysel života

 

Ďalšie aktivty v Žiline a iných mestách Slovenska, ktoré potrebujú tvoju pomocnú ruku, nájdeš tu: Aktvity Naše Mesto 2016.