Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

Spúšťame prihlasovanie verejnosti na Naše Mesto. Otvorené bude len pár dní

25. máj 2022

Najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku teraz otvárame aj pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky zo širokej verejnosti. Vyberte si z voľných dobrovoľníckych aktivít a 10. júna ukážte aj vy, že máte srdce na správnom meste!

Prihlasovanie na aktivity je pre verejnosť otvorené od dnes, 25. mája, 10:00 hod. do utorka 31. mája, do 23:59 hod.

Ako sa prihlásiť na dobrovoľnícku aktivitu?

Vyberte si z voľných (to značí ešte nenaplnených) aktivít na našom webe v časti Aktivity v mestách. Dobrovoľnícke aktivity je možné filtrovať podľa lokality, kategórie alebo organizátora. Máte tak možnosť pomôcť organizácii či komunite priamo vo vašom meste alebo blízkom okolí.

Na vybranú aktivitu sa prihlásite vyplnením jednoduchého formulára, ktorý nájdete v jej popise. Neplatíte pritom žiadny účastnícky poplatok. Dobrovoľníkov však prosíme, aby si na aktivitu priniesli aj vlastné pracovné tričko, keďže tričká Naše Mesto poskytujeme len firemným dobrovoľníkom s cieľom znížiť dopad podujatia na životné prostredie.

Pridajte sa k Trash Patrol

Hlavným partnerom aktivít pre verejnosť je spoločnosť McDonald's Slovakia, ktorá plánuje vyčistiť okolie 20 prevádzok v 10 mestách na Slovensku. Zamestnanci McDonald's sa snažia udržiavať okolie svojich prevádzok bez odpadkov a posielajú do ulíc tzv. Trash Patrol. Tento rok sa Trash Patrol zapoja do iniciatívy Naše Mesto, aby spolu s verejnosťou vyčistili aj širšie okolie prevádzok a spojili príjemné s užitočným.

Ak chcete aj vy priložiť ruku k dielu, pridajte sa k Trash Patrol napríklad tu:

O čom je podujatie Naše Mesto?

Podujatie Naše Mesto prepája firmy, samosprávy a mimovládny sektor s cieľom vyčistiť, skrášliť a viditeľne zlepšiť naše mestá. Každoročne sa tak tisíce dobrovoľníkov z firiem po celom Slovensku zapoja do množstva dobrovoľníckych aktivít darovaním svojho času a práce.