Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

Prihlasovanie dobrovoľníkov z verejnosti otvárame do 29. mája

24. máj 2019

Najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku teraz otvárame aj pre dobrovoľníkov zo širokej verejnosti. Vyberte si z voľných dobrovoľníckych aktivít a 7. – 8. júna ukážte aj vy, že máte srdce na správnom meste! Prihlasovanie na aktivity je pre verejnosť otvorené od dnes, 24. mája, 18:00 hod. do stredy 29. mája, do 18:00 hod.

Ako sa prihlásiť na dobrovoľnícku aktivitu?

Vyberte si z voľných aktivít v časti Aktivity v mestách. Dobrovoľnícke aktivity je možné filtrovať podľa lokality, termínu, kategórie alebo organizátora. Máte tak možnosť pomôcť organizácii či komunite priamo vo vašom meste alebo blízkom okolí. Na vybranú aktivitu sa prihlásite vyplnením jednoduchého formulára a neplatíte žiadny účastnícky poplatok. Pri prihlasovaní vypĺňate aj veľkosť trička. Dobrovoľníkov z verejnosti však bude na mieste aktivity čakať tričko len v prípade, že budeme mať dobrovoľnícke tričká naviac. Dobrovoľníkov preto prosíme, aby si na aktivitu priniesli aj vlastné pracovné tričko.

O čom je podujatie Naše Mesto?

Podujatie Naše Mesto prepája firmy, samosprávy a mimovládny sektor s cieľom vyčistiť, skrášliť a viditeľne zlepšiť naše mestá. Každoročne sa tak tisíce dobrovoľníkov z firiem po celom Slovensku počas dvoch júnových dní zapoja do množstva dobrovoľníckych aktivít darovaním svojho času a práce.