Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

Príďte aj vy na Naše Mesto. Otvárame prihlasovanie pre verejnosť

24. máj 2023

Naše Mesto teraz otvárame aj pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky zo širokej verejnosti. Priložte ruku k dielu aj vy a pridajte sa k tisíckam nadšencov, ktorí pôjdu 9. júna zlepšovať naše mestá. Venujte svoj deň dobrovoľníckej aktivite, ktorá vám otvorí nové obzory a pomôže spoznať zaujímavé projekty vo vašom okolí. Či už je to čistenie prírody, skrášľovanie verejného priestranstva alebo pomoc pamiatkam, pre každého sa niečo nájde.

Prihlasovanie na aktivity je pre verejnosť otvorené od dnes, 24. mája, do utorka 28. mája, do 18:00 hod.

Ako sa prihlásiť na dobrovoľnícku aktivitu?

Vyberte si z voľných (to značí ešte nenaplnených) aktivít na webe Nasemesto.sk v časti Aktivity v mestách. Dobrovoľnícke aktivity je možné filtrovať podľa lokality, kategórie alebo organizátora. Máte tak možnosť pomôcť organizácii či komunite priamo vo vašom meste alebo blízkom okolí.

Na vybranú aktivitu sa prihlásite vyplnením jednoduchého formulára, ktorý nájdete v jej popise. Neplatíte pritom žiadny účastnícky poplatok. Dobrovoľníkov však prosíme, aby si na aktivitu priniesli aj vlastné pracovné tričko, keďže tričká Naše Mesto poskytujeme len firemným dobrovoľníkom s cieľom znížiť dopad podujatia na životné prostredie.

Pomôcť nám môžete napríklad: