Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

Predstavujeme tričká NAŠE MESTO 2019!

11. apríl 2019

Dobrovoľnícke tričká na 13. ročník najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva Naše Mesto sú pripravené! Tričká so sloganom a vždy novou grafikou sú neodmysliteľnou súčasťou podujatia už od jeho počiatku. Zviditeľňujú a odlišujú dobrovoľníkov pri práci v mestách a zároveň vyjadrujú spoločný zámer - poskytnúť pomocnú ruku a zažiť radosť z pomáhania.

Máte srdce na správnom meste?

Dobrovoľnícke tričká sú nielen praktickým prvkom, ale aj vyjadrením spoločnej emócie a pozitívneho náboja tohto podujatia. Naše Mesto je o láskavých ľuďoch, radosti z pomáhania, vzájomnej spolupráci a najmä o zlepšovaní, či skrášľovaní miest, v ktorých žijeme. Tento rok sme sa rozhodli emóciu z podujatia vyjadriť novým sloganom - “Mám srdce na správnom meste”. Tento slogan pre Naše Mesto, v rámci pro bono spolupráce, vymyslel copywriter, ktorý tvorí pod pseudonymom Dyslektik. Zapojením sa do podujatia tak môžeme spoločne ukázať, že máme srdce na správnom meste!

Dobrovoľníkov aj tento rok čakajú svieže biele tričká s pútavou červenou grafikou a pre koordinátorov aktivít sú pripravené tričká v zemitom, zeleno-hnedom odtieni s oranžovou grafikou. Tričká boli už tradične potlačené kvalitnou sieťotlačou a dobrovoľníkom, ako aj koordinátorom budú vďaka spoločnosti Slovak Parcel Service doručené priamo do sídla firmy či organizácie od 3. do 6. júna 2019