Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

Predstavujeme dobrovoľnícke tričká na 14. ročník podujatia Naše Mesto

13. júl 2020

Máme veľkú radosť, že sa môžeme opäť pochváliť novými dobrovoľníckymi tričkami – tentokrát so sloganom „Mám srdce na správnom meste“ a originálnou grafikou, ktorá symbolicky prepája srdce a mesto. Tričká zviditeľňujú dobrovoľníkov pri práci na verejných priestranstvách, v mestách i v teréne a zároveň dobrovoľníkov zjednocujú v spoločnom zámere – poskytnúť pomocnú ruku a zažiť radosť z pomáhania.

Slogan „Mám srdce na správnom meste“ pre nás vymyslel v rámci pro bono spolupráce copywriter, ktorý tvorí pod pseudonymom Dyslektik. Ďakujeme!

Uvedomujeme si, že textilný priemysel patrí medzi najväčších znečisťovateľov životného prostredia. Každoročne preto spolupracujeme s výrobcom tričiek, ktorý je certifikovaný OEKO-Tex Standard 100 a GOTS – ide o certifikácie pre textil vyrobený z organických vlákien, ktoré zaručujú nielen znížený dopad na životné prostredie, ale aj súlad s najprísnejšími ekologickými a spoločenskými kritériami počas výrobného postupu. Tričká budú pred podujatím (od 11. do 16. septembra) doručené na adresy zapojených firiem a organizácií.

18. septembra tak budete mať jedinečnú možnosť uvidieť v uliciach slovenských miest originálne tričká Naše Mesto – dobrovoľníkov v bielych tričkách so zelenou grafikou a koordinátorov aktivít zo zapojených organizácii v tričkách s modrou grafikou.

Tričká Naše Mesto 2020