Do ukončenia registrácie ostáva:

Späť na novinky

Poupratuj Naše Mesto

26. máj 2015

Už v sobotu 13. júna bude môcť každý prispieť k tomu, aby bolo jeho okolie krajšie. Nespoliehame sa, že to niekto urobí za nás.

Špinavé vnútrobloky? Už nie

Ak vám prekážajú odpadky okolo vášho bytového, neporiadok na uliciach a v parkoch alebo špinavé zastávky, čoskoro budete mať šancu zmeniť to. Najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku a v Strednej Európe - Naše Mesto v spolupráci s mestskými časťami Bratislavy prináša aktivitu Čistenie Bratislavy. Aj od nás záleži, ako vyzerá mesto, v ktorom žijeme. Všetci susedia, známi či kamaráti môžu už v sobotu 13.júna od 9.00 do 12.00 h vyčistiť svoje okolie.

Prihláste sa so susedmi

Pre vaše mesto a okolie môžete urobiť čokoľvek - vyčistite detské ihrisko na vašom sídlisku, upratajte si okolo vášho bytového domu, vyčistite vnútroblok, vysaďte kvetiny pred domom. Budeme čakať na vaše nápady a tipy, akým spôsobom chcete prispieť k tomu, aby bolo vaše okolie čistejšie a krajšie.

Do programu sa zapájajú mestské časti Vajnory, Devín, Karlová Ves, Rusovce, Nové Mesto, Devínska Nová Ves, Čuňovo, Petržalka, Ružinov, Dúbravka, Vrakuňa a Záhorská Bystrica.

Mestské časti zabezpečia vrecia na zber odpadu, povolenia uskladniť ho a následný odvoz. Každý z dobrovoľníkov, ktorý sa prihlási do utorka 9. júna do 12.00 od nás tiež dostane tričko Naše Mesto. Ak nám pošlete fotku pred a po vašej akcii, my Vám ju uverejníme na našej stránke http://nasemesto.sk/

Prihlasovanie je otvorené do stredy 10. júna, ale dobrovoľníci sú vítaní aj keď prihlasovanie nestihnú.

Spravme si spolu Naše Mesto krajším!