Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

Poď na Rande s Naším Mestom v novom tričku!

2. máj 2018

Predstavujeme vám tričká na tohtoročné Naše Mesto.

Každý rok nová grafika, ale už dvanásty rok rovnaké posolstvo – spájať a zviditeľniť dobrovoľníkov v mestách po celom Slovensku. Ukázať, že aj za dva dni dokážeme viditeľne zlepšiť naše mestá, ak sa spojíme v spoločnom zámere – pomáhať tam, kde je to najviac potrebné. 

Fúrik, krhlička a plechovka farby

Tento rok dobrovoľníkov čakajú svieže biele tričká s troma rôznymi verziami grafiky v závislosti od veľkosti trička – fúrik (M, XXL), plechovka farby (XS, L) a krhlička (S, XL). Koordinátorov na aktivitách uvidíte vo výrazných červených tričkách, tiež s troma verziami grafiky podľa veľkosti trička. Tričká budú tlačené tradičnou grafickou sieťotlačou a firmám i neziskovkám budú pred podujatím doručené kuriérom až na adresu vďaka spoločnosti Slovak Parcel Service.

Dnes mám rande s Naším Mestom

Všetky tričká bude opäť spájať slogan „Dnes mám rande s Naším Mestom”, pretože nám záleží na našich blízkych, susedoch, na našich mestách a na krajine, v ktorej spoločne žijeme a ktorú chceme mať stále radšej. Zároveň takto pozývame na rande aj ostatných a motivujeme ich, aby tiež prispievali k pozitívnym zmenám vďaka vyzbieraniu odpadkov, starostlivosti o zeleň vo verejnom priestore, krásnymi výletmi so seniormi alebo vymaľovaním školy či škôlky.

Srdečná vďaka

Srdečne ďakujeme pánovi Martinovi Sarvašovi, autorovi textu piesne „Dnes“, ktorý aj tento rok udelil Nadácii Pontis súhlas s použitím sloganu „Dnes mám rande s Naším Mestom“ pre účely podujatia „Naše Mesto“. 

Tešíme sa, že spoločne opäť zažijeme Rande s Naším Mestom J