Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

NAŠE MESTO 2021: Otvorili sme registráciu firiem a prihlasovanie projektov

11. február 2021

15. ročník podujatia Naše Mesto sa bude konať 11. júna 2021, zaregistrovať svoju firmu môžete od 11.2. a prihlásiť dobrovoľnícke aktivity od 18. februára 2021. Pridajte sa aj tento rok k firmám a dobrovoľníkom alebo navrhnite dobrovoľnícku aktivitu a nezmeškajte svoju šancu pomôcť.

Zaregistrujte sa ako firma

Registrácia firiem je otvorená od 11. februára do 18. marca 2021. Zaregistrujte včas svoju firmu do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku a umožnite vašim zamestnancom stať sa dobrovoľníkmi pre svoje mestá a komunity. V registrácii uvediete aj predbežný počet firemných dobrovoľníkov a mestá, v ktorých máte záujem dobrovoľníčiť. Prečítajte si, ako zaregistrovať firmu.

Prihláste dobrovoľnícku aktivitu

Máte nápad ako zlepšiť vaše mesto či pomôcť svojej neziskovej organizácii? Prihlasovanie dobrovoľníckych aktivít je otvorené od 18. februára do 25. marca 2021. Prihlásiť môžete jednu alebo viacero aktivít v rámci témy verejného priestoru, sociálnych služieb* alebo vzdelávania. Okrem pomoci dobrovoľníkov či príležitosti rozšíriť sieť svojich podporovateľov, získate aj grant na pokrytie vašich nákladov spojených s podujatím. Prečítajte si, ako prihlásiť dobrovoľnícke aktivity. 

Aký bol rok 2020 a ako ovplyvnila skúsenosť s vírusom tento ročník?

Naše Mesto sa nám podarilo zorganizovať napriek špecifickým podmienkam aj v roku 2020. Bolo iné, konalo sa v netradičnom termíne (18. septembra), ale ochota a chuť ľudí pomôcť svojmu okoliu mu nechýbala. Ako organizátor sme dbali na dodržanie protiepidemiologických opatrení a účastníci napokon ocenili možnosť zúčastniť sa aj napriek sťaženej situácii. Tohtoročný jubilejný 15. ročník bude preto prebiehať za veľmi podobných podmienok, avšak v pôvodnom júnovom termíne – 11. júna 2021. Ďalšou novinkou je, že Naše Mesto sa tentokrát bude konať len počas jedného dňa, a to v piatok.

Pozrite sa, aká atmosféra vládla na Našom Meste minulý rok:

https://www.youtube.com/watch?v=uiHr0RKK8Ck&ab_channel=Nad%C3%A1ciaPontis 

Pridajte sa k nám aj tento rok a spoločne ukážme, že máme srdce na správnom meste. 

*V súvislosti s aktuálnou situáciou ohľadom koronavírusu dbáme na dodržiavanie protiepidemiologických opatrení, pre viac informácií si prečítajte naše BOZP.