Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

NAŠE MESTO 2020: Otvárame registráciu firiem a prihlasovanie projektov

12. február 2020

14. ročník podujatia Naše Mesto sa bude konať 5. – 6. júna 2020 a zaregistrovať svoju firmu alebo prihlásiť dobrovoľnícke aktivity môžete od dnes, 13. februára 2020. Pridajte sa aj tento rok k firmám a dobrovoľníkom alebo navrhnite dobrovoľnícku aktivitu a nezmeškajte svoju šancu pomôcť.

Zaregistrujte sa ako firma

Registrácia firiem je otvorená od 13. februára do 20. marca 2020. Zaregistrujte včas svoju firmu do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku a umožnite vašim zamestnancom stať sa dobrovoľníkmi pre svoje mestá a komunity. V registrácii uvediete aj predbežný počet firemných dobrovoľníkov a mestá, v ktorých máte záujem dobrovoľníčiť. Prečítajte si, ako zaregistrovať firmu.

Prihláste dobrovoľnícku aktivitu

Máte nápad ako zlepšiť vaše mesto či pomôcť svojej neziskovej organizácii? Prihlasovanie dobrovoľníckych aktivít je otvorené od 13. februára do 27. marca 2020. Prihlásiť môžete jednu alebo viacero aktivít v rámci témy verejného priestoru, sociálnych služieb alebo vzdelávania. Okrem pomoci dobrovoľníkov či príležitosti rozšíriť sieť svojich podporovateľov, získate aj grant na pokrytie vašich nákladov spojených s podujatím. Prečítajte si, ako prihlásiť dobrovoľnícke aktivity.