Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

Naše Mesto 2020: Nový termín aj bezpečnostné opatrenia

13. máj 2020

Podujatie firemného dobrovoľníctva, Naše Mesto, sa tento rok nebude konať v tradičnom júnovom termíne, ale až 18. septembra. Situácia v súvislosti s koronavírusom si vyžadovala presunutie podujatia a zároveň aj sprísnenie bezpečnostných a hygienických opatrení na dobrovoľníckych aktivitách. Prečítajte, aké zmeny budú sprevádzať 14. ročník podujatia.

Bezpečnostné opatrenia v súvislosti s koronavírusom

Bezpečnostné opatrenia na dobrovoľníckych aktivitách sme aktuálne rozšírili o viacero dôležitých zásad, ktoré sa viažu k tomuto ročníku Nášho Mesta. Uvedomujeme si, že situácia v čase podujatia môže byť iná ako teraz a môže sa stať, že tieto zásady budeme musieť sprísniť či inak zmeniť. Ak by nastala akákoľvek zmena, všetky zapojené firmy a organizácie budeme včas informovať. Prečítajte si BOZP

Registrácia firiem a prihlasovanie projektov

Registrácia firiem aj prihlasovanie projektov občianskych organizácií na tento ročník podujatia bolo ukončené v marci. Aktuálne komunikujeme so zapojeným firmami, organizáciami a mestami. Pre prihlásené organizácie sme tiež pripravili video, ako jednoducho upraviť projekt cez Darca.sk.

Prihlasovanie dobrovoľníkov

Prihlasovanie firemných dobrovoľníkov bude spustené 14. júla na webovej stránke www.nasemesto.sk. Z dôvodu zvýšenia bezpečnosti na aktivitách sa tento krát dobrovoľníci nebudú prihlasovať jednotlivo, ale ako tímy na celé aktivity. Nový harmonogram podujatia

Naše Mesto bude počas Týždňa dobrovoľníctva

Naše Mesto bude tento rok súčasťou podujatia Týždeň dobrovoľníctva, ktoré sa koná od 16. do 22. septembra. Týždeň dobrovoľníctva je zameraný predovšetkým na podporu organizácii prostredníctvom dobrovoľníkov zo širokej verejnosti. Tento rok bude však piatok, 18. september, venovaný práve firemnému dobrovoľníctvu.

Mám srdce na správnom meste!

Od minulého roka sa podujatie Naše Mesto nesie pod sviežim sloganom: Mám srdce na správnom meste! Slogan pre nás vymyslel v rámci pro bono spolupráce copywriter, ktorý tvorí pod pseudonymom Dyslektik. Ďakujeme!

Tím Naše Mesto