Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na novinky

Naše Mesto 2018 – registrácia dobrovoľníkov z verejnosti otvorená!

25. máj 2018

Registrácia do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku je teraz na tri dni otvorená aj pre dobrovoľníkov z radov verejnosti. Využite svoju príležitosť pomocť.

Prihlasovanie pre verejnosť je otvorené od piatku 25. mája, 18:00 hod. do pondelka 28. mája, do 18:00 hod.

Dnes mám rande s Naším Mestom, 8.  9. júna

Využite svoju príležitosť vyčistiť, skrášliť a zlepšiť vaše mestá na 12. ročníku dobrovoľníckeho podujatia Naše Mesto! Pridajte sa k tisícom dobrovoľníkov po celom Slovensku, ktorých budú tradične spájať rovnaké tričká so sloganom “Dnes mám rande s Naším Mestom” a veľká chuť pomáhať a prispieť tak k zlepšeniu krajiny, v ktorej spoločne žijeme.

Ako sa zaregistrovať?

Vyberte si niektorú z voľných aktivít na stránke Naše mesto v časti Aktivity v mestách a vyplňte jednoduchý formulár, kde uvediete ID 999999. Pri registrácii uveďte aj veľkosť trička. Dobrovoľnícke tričko vás bude čakať v mieste aktivity. Prihlasovať sa môžete do pondelka 28. mája 2018, do 18:00 hod. Dobrovoľníci z verejnosti neplatia žiadny registračný poplatok.

Voľné aktivity nájdete v mestách: Banská Bystrica, Bratislava a okolie, Hlohovec, Košice, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Poprad, Prešov, Trenčín, Trnava, Zvolen, Žarnovica, Žilina a okolie.

Tešíme sa, že spolu opäť zažijeme rande s Naším Mestom!