Do ukončenia registrácie verejnosti ostáva:

Späť na výber

Verejná zbierka Belasý motýľ

Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR

Info o aktivite

Dobrovoľníkov budeme potrebovať počas Verejnej zbierky Belasý motýľ v Bratislave, ktorej cieľom je šírenie osvety o ochorení svalová dystrofia a jej dôsledkoch v živote ľudí s touto a inou nervovosvalovou chorobou. Ich konkrétnou úlohou bude vylepenie plagátov, rozdávanie letákov, propagačných materiálov, odznakov so symbolom motýlika, fotografovanie počas aktivity, aktívne oslovovanie verejnosti a informovanie verejnosti o možnostiach podpory našej organizácie v obchodnom centre Eurovea a asistenčná pomoc našim členom počas zbierania dobrovoľných finančných prostriedkov.

Info o organizácii

Sme jediná špecifická organizácia na Slovensku, ktorá združuje ľudí s ochorením svalová dystrofia. Našim cieľom je adresná a komplexná pomoc členom, našou víziou rovnocenné zapojenie ľudí s rozsiahlym postihnutím a imobilitou v slovenskej spoločnosti. Naše aktivity zahŕňajú smerom ku klientom: poskytovanie špecializovaného sociálneho poradenstva pre všetky druhy postihnutia, vedenie Agentúry osobnej asistencie. Aktivity smerom k členom a verejnosti: aktívne pripomienkujeme zákony a legislatívu tak, aby zohľadňovali potreby dystrofikov a ľudí s nervovosvalovým ochorením a inými ťažkým telesným postihnutím. Organizujeme celoslovenskú kampaň Belasý motýľ, letné tábory a ďalšie pobyty pre členov OMD v SR.

Verejná zbierka Belasý motýľ

Na aktivitu sa prihlásili dobrovoľníci z týchto spoločností:

Johnson Controls International, spol. s r.o. 2
SLOVNAFT, a.s. 4
Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems s. r. o. 7
ČSOB 9
  • MuziMuži: 7
  • ZenyŽeny: 15

Termín

7. 6. 2019

Piatok, 09:00 - 14:00 h

Počet voľných miest:

7 / 29

Kontaktná osoba

Ľubo Kudláček

0904287656

ljubox@gmail.com

Organizátor

Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR

Realizácia

Eurovea, Pribinova 8

81109 Bratislava

Miesto stretnutia

Eurovea (pred vchodom od Ministerstva vnútra SR), Pribinova 8

Zobraziť na mape

Čas stretnutia

9:00 h

Občerstvenie

minerálka, stravná poukážka do McDonalds

V prípade nepriaznivého počasia

Aktivita sa koná v interiéri.

Info o projekte

Celoslovenská osvetová kampaň BELASÝ MOTÝĽ je o soc.a zdrav.dôsledkoch ochorenia svalová dystrofia spojená s verejnou zbierkou na podporu ľudí s týmto a iným nervovosvalovým ochorením. Výťažok z verejnej zbierky sa používa na doplatenie pre bezbariérové úpravy domácností, a najmä na vozíky, odsávačky hlienov, zdviháky,sedačky atď., ktoré štát neprepláca vôbec alebo hradí len čiastočne. Do aktivity plánujeme zapojiť cca 100 osôb.

Mapa zobrazuje miesto stretnutia