Do ukončenia registrácie dobrovoľníkov ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

3 550

Viac

Späť na výber

Úprava záhrady a natieranie plotu v MŠ Haanova

INEX Slovakia

Info o aktivite

Dobrovoľníci budu natierať plot čo sa nachádza okolo celého areálu škôlky. Ďalej budú pomáhať s úpravou záhrady v rámci škôlky, kde deti trávia voľný čas. Pomôžu vyčistiť pieskoviská, budú okopávať stromčeky a kríky a pomôžu s úpravou tých kríkov tak, že ich ostrihajú do výšky plotu. (Pracovné rukavice poskytneme, ak však môžete, prineste si vlastné.)

Info o organizácii

INternational EXchanges (medzinárodné výmeny) je mimovládne, neziskové občianske združenie založené v roku 1993. Cieľovou skupinou aktivít združenia sú mládež a mladí ľudia. Hlavné ťažisko našej práce spočíva vo vysielaní a prijímaní dobrovoľníkov na medzinárodné tábory dobrovoľníckej práce (MTDP). Okrem toho usporadúvame národné i medzinárodné semináre, školenia pre mladých lídrov pracujúcich s mládežou, pripravujeme medzinárodné projekty prostredníctvom programu EÚ „Erasmus+“. Na Slovensku každoročne organizujeme cca 10 MTDP s výlučne zahraničnou účasťou a množstvo jednodňových a viacdňových dobrovoľníckych aktivít.

Úprava záhrady a natieranie plotu v MŠ Haanova

Na aktivitu sa prihlásili dobrovoľníci z tejto spoločnosti:

IBM International Services Centre s.r.o. 33
  • MuziMuži: 13
  • ZenyŽeny: 20

Termín

18. 9. 2020

Piatok, 09:00 - 12:00 h

Počet voľných miest:

3 / 36

Kontaktná osoba

Jaroslava Vanjo, Mária Ďurajková

0944957480

esc@inex.sk

Organizátor

INEX Slovakia

Realizácia

Haanova 9

Bratislava

Miesto stretnutia

Haanova 9

Zobraziť na mape

Čas stretnutia

8:45 h

Občerstvenie

voda, káva, čaj, sladké a slané pečivo

Náhradný termín

25. 9. 2020 09:00 - 12:00 h

Info o projekte

MŠ Haanova navštevuje cca 100 detí. Za budovou škôlky sa nachádza veľká záhrada s hracími prvkami a pieskoviskom, kde sa deti, za priaznivého počasia, radi hrajú a trávia voľný čas. Okolo celej škôlky a záhrady sa nachádza plot ktorý chceme za pomoci dobrovoľníkov natrieť. Taktiež okopeme a ostriháme stromčeky a kríky čo sa nachádzajú v záhrade, vyčistíme pieskoviská a celkovo upravíme záhradu aby vyzerala pekne a aby sa tam deti cítili príjemne.

Mapa zobrazuje miesto stretnutia