Do ukončenia registrácie dobrovoľníkov ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

3 550

Viac

Späť na výber

Úprava komunitnej záhrady

Centrum rodiny, n.o.

Info o aktivite

Sadenie skaliek, kríkov, okopávanie a trhanie buriny, výroba kreatívnych prvkov do záhrady z paliet a a sadry, maľovanie múrikov a úprava kompostoviska.

Info o organizácii

Všeobecne prospešné služby, tvorba a ochrana duchovných a kultúrnych hodnôt, budovanie komunitného centra, podpora rozvoja silnej a zdravej komunity.

Úprava komunitnej záhrady

Na aktivitu sa prihlásili dobrovoľníci z tejto spoločnosti:

Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems s. r. o. 9
  • MuziMuži: 4
  • ZenyŽeny: 5

Termín

18. 9. 2020

Piatok, 09:00 - 14:00 h

Počet voľných miest:

1 / 10

Kontaktná osoba

Karin Kováčová

0944834313

info@centrumrodiny.sk

Organizátor

Centrum rodiny, n.o.

Realizácia

Bazovského 6

Bratislava

Miesto stretnutia

Bazovského 6

Zobraziť na mape

Čas stretnutia

9:00 h

Občerstvenie

ZERO WASTE občerstvenie: grilovaná zelenina, smoothie z rôznych druhov ovocia, vlastný bazový sirup, vlastné banánové chleby, mrkvové koláče a cviklové mafiny, vlastné bake rolls a zeleninové šaláty, domáca jablková žemľovka (pozor, nemusí byť aktuálne nakoľko môže byť ponúknuté len kupované a balené občerstvenie)

V prípade nepriaznivého počasia

upratovanie knižnice, triedenie šatstva a hračiek, maľovanie stien a kreatívne zdobenie dverí a priestorov, upratovanie vnútorných skladov, kuchyniek, ateliérov, umývanie okien a dverí

Info o projekte

Cieľom projektu je zveľadenie a ecco rozvoj komunitnej záhrady a okolitého areálu, ktorý patrí k budove komunitného centra. Je to areál cca 3 000 m2, ktorý má slúžiť pre všetky vekové kategórie a vekové skupiny žijúce v danej komunite. V súčasnosti komunitné centrum navštevuje približne 70 ľudí denne rôznych vekových a sociálnych skupín, ktorí sa počas roka a jednotlivých období zdržujú aj v areáli záhrady. Komunitný priestor chceme viac rozšíriť Eko-smerom výsadbou a celkovou úpravou prostredia, aby sa priestor ešte viac otvoril a premenil na oddychovo - relaxačnú zónu pre každú vekovú skupinu a vytvoril možnosť vzájomného kontaktovania.

Mapa zobrazuje miesto stretnutia