Pridaj sa k Trash Patrol a poď vyčistiť od odpadkov okolie Prešova

Nadácia Pontis & Trash Patrol

Info o aktivite

Dobrovoľníci budú čistiť mesto, zbierať odpadky okolo prevádzky McDonald’s a v širšom okolí mesta.

Info o organizácii

Prevádzky McDonald’s sú roztrúsené vo viacerých slovenských mestách. Nepeknou vizitkou ich okolia často bývajú pútavé obaly, ktoré po skonzumovaní menu neskončili v koši. Zamestnanci McDonald's sa snažia udržiavať okolie svojich prevádzok bez odpadkov a posielajú do ulíc tzv. Trash Patrol. Tento rok sa Trash Patrol zapoja aj do iniciatívy Naše Mesto, aby spolu s verejnosťou vyčistili aj širšie okolie prevádzok a spojili príjemné s užitočným.

Info o projekte

Spoločnosť McDonald’s ako hlavný parter Nášho Mesta 2022 plánuje vyčistiť okolie 20 prevádzok v 10 mestách na Slovensku. Cieľom je udržiavať čistotu nielen v okolí reštaurácií, ale aj v širšom okolí miest a byť dobrým susedom. Upratovacie aktivity realizujú zamestnanci McDonald’s už roky a ročne vyzbierajú tony odpadu. Hovoria si Trash Patrols a v rámci Nášho Mesta radi privítajú aj posily z iných firiem či verejnosti. Po úspešnom vyčistení časti mesta čaká na všetkých účastníkov občerstvenie v McDonald’s. Pridajte sa k Trash Patrols na Našom Meste aj vy.

Realizácia

Prešov Novum – začína sa pri prevádzke PREŠOV, OC NOVUM Námestie legionárov 6824/1 – pôjde sa k lokalite Prešovská Kalvária a ulica Rusínska., Prešov

Občerstvenie

McDonald's poskytne nápoje a stravu pre všetkých dobrovoľníkov.

V prípade nepriaznivého počasia

náhradný termín

Organizátor Nadácia Pontis & Trash Patrol
Počet voľných miest 12 / 25
Termín 10. 6. 2022 09:00 - 12:00 h
Náhradný termín 17. 6. 2022 09:00 - 12:00 h
Miesto stretnutia OC NOVUM Námestie legionárov 6824/1, prevádzka Mc Donald´s
Čas stretnutia 8:45 h