Do ukončenia prihlasovania ostáva:

Počet prihlásených dobrovoľníkov

9 793

Viac

Späť na výber

Maľovanie jazdných prekážok v skateparku

KASPIAN

Info o aktivite

Firemní dobrovoľníci vyšmirgľujú niektoré časti prekážok. Následne olepia kraje prekážok maliarskou páskou a potom prekážky namaľujú farbami.

Info o organizácii

KASPIAN je občianske združenie, ktoré sa 26. rok venuje deťom a mladým od 7 do 23 rokov v Petržalke. Našim cieľom je, aby sa "decká” mohli zdravo rozvíjať v bezpečnom prostredí. Zlepšujeme životy mladých prostredníctvom ľahko dostupných programov. Ponúkame im podporu, pomoc a širokú škálu voľnočasových, vzdelávacích, preventívnych a participatívnych služieb a aktivít. Môžu nás stretnúť v teréne, v klube, na školách alebo v online priestore. Okrem toho, pre decká organizujeme aj freestyle scooteringovú akciu SCOOTJAM, či Mini Graffitti Jam. Venujeme sa práci s komunitou a taktiež dobrovoľníkmi. Pre komunitu každoročne organizujeme Rodinný športový deň, Montessori herničky, komunitnú akciu PIK-NIK, či adventnú vencovačku. Svoje skúsenosti posúvame rodičom, študentom aj odborníkom v oblasti vzdelávania.

Maľovanie jazdných prekážok v skateparku

Na aktivitu sa prihlásili dobrovoľníci z tejto spoločnosti:

Heineken Slovensko a.s. 25

Termín

16. 6. 2023

Piatok, 09:00 - 14:00 h

Počet voľných miest:

0 / 25

Organizátor

KASPIAN

Realizácia

Námestie Republiky

Bratislava

Miesto stretnutia

Námestie Republiky

Zobraziť na mape

Čas stretnutia

8:45 h

Občerstvenie

voda, slané a sladké pečiva/pochutíny a ovocie

V prípade nepriaznivého počasia

Aktivita sa presunie na náhradný termín: 16. 6. 2023 09:00
Prihlásením sa na túto aktivitu zároveň akceptujete, že v prípade zlého počasia sa bude konať v uvedenom dátume a čase. O zmene termínu vás budeme informovať najneskôr do 7. 6. 2023 do 17:00.

Info o projekte

Dobrovoľníci budú zapojení do maľovania jazdných prekážok a vyčistenia areálu najväčšieho, multifunkčného skateparku v Bratislave. Ďalšia činnosť bude zameraná na nízkoprahový klub. Hlavnou náplňou práce bude umývanie okien, kachličiek a dverí, vytepovanie kobercov a stoličiek, kresla, natretie legálnej graffitti steny farbou a úžitkových hrantov lakom. Aktivitou bude aj úprava tabuľovej steny v klube a v prípade zvyšného času, pozametanie a vyčistenie areálu okolo budovy. Tento projekt bude prínosný najmä pre decká s nedostatkom príležitostí, ktoré navštevujú klub, plánované športové súťaže pre mladých jazdcov, komunitu, ale aj dobrovoľníkov.

Mapa zobrazuje miesto stretnutia